Prekių ženklai

 • Edvinas Krupinskas

  
  


  Edvinas Krupinskas

  Labas! Mano vardas Edvinas! Ko gero mano vardas jums nelabai ką sako? Daugelis, gatvėje, mane vadina Krupinsku, bet ko gero iškart mane prisiminsit, jei papasakosiu apie piktą mamą su rankšluosčiu, kuriai viskas šiame gyvenime netinka. Nesitvarkai kambario – blogai! Susitvarkai – irgi netinka, NES NIEKAS TAIP ŠIAME GYVENIME NESUTVARKO KAIP JI. O galbūt žinot mano kuriamą personažą tetą Vilmą, kuri šaltą žiemą arba karštą vasarą būna su liemene? Taaaip, ta pati! Trumpais plaukais ir pačia plačiausia šypsena! Šiuos ir kitus personažus sukūriau aš gyvendamas savo šeimoje, galvodamas: kodėl BŪTENT MAN VIENAM TAIP NEPASISEKĖ? Nufilmavęs kelis vaizdo įrašus supratau, kad aš ne vienas, o tokių mamų – begalė. Lengviau atsikvėpiau ir linksminu tautiečius kiekvieną dieną prasilenkdamas gatvėje ar tiesiog filmuodamas trumpas situacijas iš mūsų gyvenimo. Jūs galit pralinksminti savo mamas ir tetas rodydami mano vaizdo įrašus arba nudžiuginti nupirkdami joms nuotaikingą džemperį, marškinėlius, o gal tiesiog medžiaginį maišelį? Tai palieku Jūsų fantazijai!

  Šiuos nuostabius šaržus sukūrėm su Riva Elmante, kurią neabejoju tikrai žinot iš jos nupieštų politikų šaržų! Gyvenimas per trumpas liūdėti, todėl nusišypsokim!

  fb.png Edvinas Krupinskas      krupinskas

 • Kashtanka

  Esu Ingrida, bet greičiau atsiliepiu į Kashtanka. Gryna šiauliške, iš pietinia ir „prijiedus velnių“.
  Močiutė buvo Šiaulių „VERPSTO“ fabriko rūbų modeliuotoja, senelis - architektas, mama yra dailės dalykų mokytoja – genai aiškiai paveldėti. Nuo mažens išbandžiau save įvairiuos menuos.
  Mokiausi dailės mokykloje, mylėjau keramiką. Vėliau studijavau VDA Telšių dailės fakultete Gaminio dizainą.
  Jau 20 metus gyvenu Žemaitijos širdyje – Telšiuose. Įklimpau kūryboje. Iki šiol eksperimentuoju menais.
  Esu laisvai samdoma universali dizainerė – maketuotoja, dirbu savo studijoje.

  Tikiuosi, kad mano kūrybos rūbai bus puiki idėja dovanai!

   Draugaukime ir kitur:
  fb.png Kashtanka art & design 

 • Moto Guris

  gurilovich.jpg

  MOTO GURIS – benzingalvių, auto ir moto aistruolių pamiegts auksaronkis iš Žemaitėjes.

  YouTube’riaus karjera pradiejis 2011 m. iki šiuos dėinuos rokoujēs api motuociklų remuontus, dara apžvalgas, keliuoniu vlog’us. Tėp pat konstroun sava nestandartinius pruojektus su itališkuom birbalyniem ar amerikietiškās muscle car’ās.

  Guriaus kūrybas ištraukas iš Youtube kanala, bei frazis ištartas kap ''Medinis Bajaris'' tapa geležiniu pagrindu. Pas mūso galēt įsigyt džempaka, marškinelius su geriausēs kadrās ir tikrās sarkazma ir satyras pasliepsnēs.

  Nuskanavus QR kodą atrasēt senē užmėrštas frazis, bei mintis jumuora fuorma. Poiki duovana ar suvenyrs, bei vakarielių vinis kodoujont MOTO GURIS gilią mintį..

  Įsigydams Guriaus atributikas prisidedi pri autoriaus gerbūviaus i padedi užgīmt naujīm pruojektām.

  Veiziek gal dar ir Guri degalinie nakti besipilont dujas užtėksi!

  moto%20guris%20avataras.png

  fb.png Moto Guris    youtube.png Moto Guris

 • REdraw  Rūbai su lietuviška atributika
  - REdraw -

  Kaip bebūtų gaila 2022 m. liepą, dėl sunkios ligos Riva mus paliko. Išliko tik malonūs prisiminimai, jos išskirtinė kūryba.
  Taip pat liko ir sūnus Jonukas - būtent jam šiuo metu skiriamas uždarbis nuo šios parduodamos atributikos. 

  A†A  Rivos prisistatymas skirtas jos kūrybos gerbėjam

  Esu Riva Elmantė, dar mane galite žinoti Redraw pseudonimu arba iš humorisitinių politinių iliustracijų. Piešiu, kiek save atsimenu – vaikystėje piešdavau princeses Gedimino pilyje, vėliau baigiau dailės mokyklą ir... įsisukau į „normalų“ gyvenimą, kuriame vietos šiai aistrai nebeliko. Ji vėl įsižiebė gimus sūnui, kuris manyje pažadino kūrybiškumą ir tapo didžiausiu įkvėpimu – keisti gyvenimą iš pagrindų ir atsiduoti kūrybai. Dabar kūryba man - ne vien hobis, o gyvenimo būdas, darbas, kurį myliu ir kuriuo gyvenu.

  Labai džiaugiuosi užsimezgusia draugyste su strainus.lt – kartu nusprendėme sukurti erdvę mano iliustracijoms, kad jos pasiektų daugiau žmonių! Ačiū, kad domitės, perkate ar tiesiog pasijuokiate kartu su manimi!

  Tikiuosi, kad mano kūrybos rūbai su lietuviška atributika bus puiki idėja dovanai!

   Draugaukime ir kitur:

  fb.png REdraw      REdrawarts    www.redraw.lt