Atsiskaitymus priimame per Paysera.lt, Opay.lt bei PayPal elektronines sistemas.

Šios sistema leidžia saugiai ir patogiai naudotis daugybe atsiskaitymo būdų. Naudojantis šia sistema Jums nereikės pačiam(iai) suvedinėti duomenų. Jums tik reikės sekti nuorodas ir atlikti įprastą užsakymo apmokėjimą. Apie jūsų apmokėjimą mes sužinosime iš karto ir imsime vykdyti užsakymą

Siūlomos atsiskaitymų už prekes galimybės:

Atsiskaitymas kurjeriui pristatant prekes arba atsiimant iš paštomato.

Taip pat galite prekių užsisakyti ir už jas apmokėti atsiimant. Prie bendros užsakymo sumos prisideda išperkamosios siuntos mokestis (1.50 - 2.50 €)
Mokesčio dydis gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo bei siuntos tarnybos.

Galimybė atsiskaityti parduotuvėje

Užsakymus taip pat galite atsiimti bei apmokėti mūsų parduotuvėje Vilniuje, Šeimyniškių g. 5a. Renkantis šį būdą pristatymo mokesčio mokėti nereikia.

Saugumas

Atsiskaitymui naudojami tik patikimiausiais pripažinti mokėjimų tarpininkai. Svetainėje taip pat naudojamas SSL (Secure Sockets Layer)

SSL - skaitmeninių raktų rinkinys, diegiamas serveryje. Pagrindinė jo paskirtis – užkoduoti ir atkoduoti informaciją, perduodamą tarp lankytojo ir serverio.  Tačiau taip pat SSL sertifikatas patvirtina svetainės tapatybę, nes, norėdamas gauti sertifikatą, svetainės savininkas turi įrodyti savo teisę naudotis domenu ar net patvirtinti įmonės rekvizitus.